TROUG DAY 2012 Call for papers

Bu sene eylül ayı icerisinde TROUG day 2012 eventini yapmayı planlıyoruz. Bu muhtesem günde siz değerli dostlarımızın ilgi cekecek konu baslıklarında sunum yapmaları imkanı bulunuyor. Turk Oracle dünyasının Turkiyedeki en önemli teknik toplantısında sunum yapmak isteyen arkadaslar resmi sitemizdeki iletisim formunu doldurup bize basvurabilirsiniz.
Resmi acıklamamız

Türk Oracle Kullanıcıları Derneğinin yıllık toplantısını, Eylül ayının ortalarında Bahçeşehir’de yapmayı planlıyoruz. Eğer sizde bu etkinlikte Oracle teknolojileri üzerine sunum yapmak istiyorsanız en geç 12 Ağustos’a kadar sunum başvurularınızı “iletişim formunu” kullanarak bize iletiniz.

Başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler: Sunumlar, soru-cevap kısmı dahil olmak üzere 45 dakika olacaktır. Sunumlar sırasında kullanmanız gereken ortak powerpoint şablonu size verilecektir.

Sunumunuz kabul edilirse en geç 1 Eylül’e kadar sunumda kullanılacak powerpoint dokümanını bize yollamalısınız. Sunum başvurularınızın sonucu 19 Ağustos’ta açıklanacaktır. Birden fazla sunum başvurusu yapabilirsiniz ama sadece bir tanesi kabul edilecektir. Sunum başvurusu yapanlar, bu sunumların (powerpoint ve/veya video çekimleri) TROUG websitesinde yayınlanabileceğini kabul etmiş sayılırlar.

http://www.troug.org

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s