Dataworks Summit 2019-Barcelona

DWS19 Barcelona Social Media Banner.jpg

Değerli dostlarım. Bu sene open source tarafında Dünyanın en önemli zirvelerinden olan Dataworks Summit te Bizde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasındaki değerli dostlarım  Emre Tokel , Kerem Basol , Yağmur Sahin ile beraber Developing High Frequency Indicators Using Real-Time Tick Data on Apache Superset and Druid başlıklı bir sunumda konuşmacı olarak yer alacağız.

Airbustan Clouderaya  IBM den Hotels.com a Informatica dan Google’a , INGbanktan Dell ‘e Telefonica Germany’a Wallmart’a AWS’ye Linux’e  Uber’e Bank of England’a Forrester’a kadar Dünya devi şirketlerden önemli teknik adamlarla beraber Türkiye’den de bir projenin seçilmesi ve  bizlerin bu firsatla ülkemizi temsil etmesinin heyecanını yaşıyoruz.

Değerli dostlarım bu büyük Summite katılmak isterseniz indirim kuponu sizlerle paylaşabilirim. katılmayı düşünen arkadaşlarım benimle temasa geçebilir.

18-21 Mart 2019 da Barcelona da görüşmek üzere.

Summitin Linki

https://dataworkssummit.com/barcelona-2019/

Bizim konuşmamız

https://dataworkssummit.com/barcelona-2019/session/observing-intraday-indicators-using-real-time-tick-data-on-apache-superset-and-druid/

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s